WILLA BAJLAND

Aparthotel

Varšava, Polskoul.Biernata z Lublina 4, 02-495

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 071 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 20 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 071 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

WILLA BAJLAND nabízí ubytování v lokalitě Varšava. Hosté mohou vařit ve sdílené kuchyni.

V nabídce jsou pokoje. Vybavení zahrnuje vlastní koupelnu, fén a sprchu bez prahu. Nabízejí také televizi a psací stůl. Některé mají také klimatizaci. Některé pokoje mají balkon nebo terasu. V některých pokojích máte výhled na zahradu.

Wi-Fi můžete využívat zdarma a na recepci se obrátit kdykoliv. K dispozici je bezplatné parkování.

Na místě najdete terasu a zahradu. Ubytování a místo „Mini Zoo Warszawa“ dělí 1,4 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

Fort W-Szcza Twierdzy Warszawa4,5 km vzdušnou čarou
Rezerwat Stawy Raszyńskie6,4 km vzdušnou čarou
Nákupní centrum Blue City7,4 km
Warszawa Zachodnia9,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Čtyřlůžkový pokoj se sprchou420 m²4 × Samostatná postel--
Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi217 m²2 × Samostatná postel--
Třílůžkový pokoj Deluxe320 m²3 × Samostatná postel--
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou214 m²2 × Samostatná postel--
Pokoj s manželskou postelí King a balkonem · 14 m²214 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano-
Zobrazit další (3)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Pokoj s manželskou postelí King a balkonem · 14 m²214 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano-
Pokoj s manželskou postelí King a balkonem · 16 m²216 m²Velká manželská postel (velikosti King)AnoAno
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi214 m²2 × Samostatná postel--

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v ubytování WILLA BAJLAND podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Sušička
  • Vlastní koupelna
  • fén
  • psací stůl

Čtyřlůžkový pokoj se sprchou

▾

Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

▾

Třílůžkový pokoj Deluxe

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou

▾

Pokoj s manželskou postelí King a balkonem · 14 m²

▾

Pokoj s manželskou postelí King a balkonem · 14 m²

▾

Pokoj s manželskou postelí King a balkonem · 16 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

▾

WILLA BAJLAND - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně
  • Zahrada
  • Služba praní

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Poplatky a záloha

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Please note that breakfast can be arranged upon request and is subject to availability.

Breakfast is available for an 45 PLN extra charge.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Vezměte prosím na vědomí, že při pobytu s dětmi v tomto ubytování je ubytování ze zákona povinno dodržovat standardy pro ochranu nezletilých a určit totožnost nezletilých osob a jejich vztah k dospělé osobě, se kterou jsou ubytované.

Jazyky
  • anglicky
  • polsky
  • rusky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Warszawa Ursus“ od ubytování „WILLA BAJLAND“?

Železniční stanice „Warszawa Ursus“ se nachází 600 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Warsaw Chopin Airport“ od ubytování „WILLA BAJLAND“?

Warsaw Chopin Airport se nachází 7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 247 recenzí hostů je 9,2/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu WILLA BAJLAND nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování WILLA BAJLAND. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

WILLA BAJLAND - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 071 Kč
Typická cena
~1 894 Kč

Dražší než 6 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 350

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~2 071 Kč
Typická cena
~1 899 Kč

Toto ubytování je o 9 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s nepřetržitou recepcí: 24

Za podobnou cenu

~1 761 Kč – ~2 382 Kč

  • Porovnaná ubytování 209
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 14
  • S bazénem 4
  • Se snídaní 22

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Millennium Manufaktura Green

9,7/10 ~2 225 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.